Kurzy a pobyty

Víkendové pobyty pro ženy, kde Vás naučím správně nabízené pohybové a relaxační techniky používat, absolvujete minikurz vaření dle zásad holistické výživy s recepty, které na pobytu ochutnáte.

wind-chimes-gfc5b3953a_640

Praktický dvoudenní seminář – Kam kráčíš ženo?

Položily jste si někdy podobnou otázku? Znáte směr svého života nebo se jen dne za dnem snažíte zvládnout všechny povinnosti a na život samotný vám už nezbývá čas ani energie.

Jak se cítit dobře a být v přímém spojení se svým tělem

Podzimní praktický seminář pro motivované ženy.

Hlavním cílem pobytu je mentální odpočinek a nabytí nové energie fyzického těla. Osvojit si jednouché techniky práce na sobě, které by měla znát a v každodenní praxi užívat každá uvědomělá žena.

podzim 1

Kurz vaření - Jídlo jako klíč ke zdraví

Jarní praktický seminář pro motivované ženy.

Naučíte se připravit jednoduché zdravé snídaně, dipy, omáčky a chipsy ze zeleniny, obědy a večeře inspirované jarním obdobím.

Reference účastníků mých akcí

Chci moc poděkovat za možnost zúčastnit se Tvého kurzu. Byla to pro mě velmi obohacující zkušenost. Byl to pro mě nádherný čas využitý smysluplně. Moc si vážím prostoru, témat, času, kamarádství a podpory, které se nám tam dostalo. Seminář byl úžasný. V rámci časového prostoru plně využitý. Dozvěděla jsem se spoustu pro mě zásadních informací, ze kterých neustále čerpám. Kurz byl úžasný, stejně jako jeho lektorky. Vřele doporučuji všem ženám, které se chtějí posunout o krok dál. Děkuji i Zuzce za možnost ochutnání její naprosto vynikající kuchyně. Jednoznačně skvělá zkušenost po všech stránkách. Doporučuji všem
Markéta