Bylinná terapie

Stejně tak, jak posuzuji zdroje surovin, z kterých vařím pro svou rodinu, se stejnou pečlivostí vybírám pro vás byliny, které vám při terapiích předepisuji.

Serafin byliny s.r.o

Dlouhodobě spolupracuji s firmou Serafin byliny s.r.o. Je to česká společnost, pro které připravuje receptury produktů jedna z mých bylinných učitelek Aneta Benediktová.

Firma Serafin byliny s.r.o si velmi potrpí na kvalitu, kterou dokládají Certifikáty ISO 9001. Produkty vyrábí z čerstvých bylin, které si sami sbírají či pěstují v ekologicky čistých prostorách, v případě sušených bylin tříbí dodavatele na ty nejlepší v ČR.
Prostory jejich firmy jsou posvěcené, výrobky si v sobě nesou to, co těmito prostory šíří. Je to radost, láska a především poctivost. Všechny tyto vlastnosti se vám v péči o vaše tělo krásně zúročí.
Mezi mé nejoblíbenější produkty firmy Serafin byliny patří tinktury z pupenů Lichořeřišnice a bylinky Echinacea. Z produktů bylinný čaj doplněný kapslemi přírodního vitaminu C Camu Camu – produkt pod názvem RESTART. Při svém cestování za vámi, po celé republice a po dlouhých celodenních poradnách nedám dopustit na bylinný koncentrát Stres a Vyčerpání. Obsahuje mou oblíbenou Klanoprašku, která mě nikdy nenechala na holičkách, krásně mě posílí, zklidní a na vlnách toto čaje dojedu vždy v bezpečí do svého domova.

Energy Czech Republic a.s.

Druhou firmou, se kterou spolupracuji, a jejichž produkty při svých poradnách využívám je bylinná firma Energy. Jejich produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Základ jejich nabídky tvoří jedinečné produkty Regenerace v Pentagramu®. Pět přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Dřevo, Oheň, Zemi, Kov a Vodu. Jako celek se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého těla.

Osobně já miluji jejich regenerační krémy. Pečlivě vyladěná kompozice obsahuje výjimečných 50 % bylinného extraktu a vysoký podíl výživných a ochranných látek. Důležitou součástí je třetihorní termální voda, humáty se silným protizánětlivým účinkem a výtažky ze vzácných pryskyřic (myrha, kadidlo, Croton lechleri), jež zajišťují maximální regenerační efekt. Krémy jsou výjimečné nejen svým složením, ale i možnostmi terapeutického využití. Snadno pronikají do hlubších vrstev pokožky a odtud do tkání. Pozitivně tak ovlivňují nejen samotnou pokožku, ale prostřednictvím energetických drah i hluboko uložené orgány a jejich soustavy.

„Všechny kopce, pohoří, všechny louky a lesy jsou přirozené lékárny."

– Paracelsus  

Těším se na vás, Barbora