Diagnostika zdraví

Provádím diagnostiku zdravotního stavu Kondičním orgánovým scanerem (K.O.S) nebo Iridologii (z oční duhovky) v 8 městech ČR.

Má poradenská činnost začala oficiálněroku 2014 v Ostravě, v mé prodejně Zdravé Výživy, výhradně výživovou poradnou. Od prvopočátku to však nebylo jen o psaní jídelníčků, ale o celkovém ladění organismu klientů tak, aby jim bylo dobře a měli dostatek motivace na výživové změny. K úpravám stravy jsem většinou navíc používala byliny, vitamíny a minerály, což mě dovedlo k české firmě Serafin byliny s.r.o., která mi nabídla ucelený koncept kvalitních produktů, které jsou poskládány přesně tak, abych mohla u svých klientů vyřešit každý jejich zdravotní problém.

Spolupráce s touto firmou mě od samotného počátku bavila a natolik se mi zalíbila, že se má poradna postupně s výživové poradny měnila na bylinnou poradnu s výživovým poradenstvím a od roku 2017 bylinnou poradnu dělám výhradně pod záštitou této firmy dnes v 8 městech ČR.

A co v mé poradně můžete čekat?

Diagnostiku zdraví vašeho těla a posouzení všech aspektů celkového zdravotního stavu- vaši fyzické, duševní i duchovní stránky.

Účelem diagnostiky je nalézt příčinu zdravotních problémů, a podle toho doporučit odpovídající a fungující přírodní léčbu. K tomu využívám kombinaci dvou diagnostických metod – Měření orgánovým skenerem a základní zákonitosti irisdiagnostiky, které mi umožní nasadit účinnou bylinnou léčbu a další výživové a pohybové doporučení dle individuální konstituce každého klienta.

Jak dlouho osobní poradna trvá?​

Základní konzultace trvá vždy 25 minut. Za tuto dobu Vás trochu vyzpovídám, provedu diagnostiku a udělám základní doporučení. Podrobněji Vaše témata probíráme v případě zájmu a potřeby při opakovaných kontrolních konzultacích v časovém rozmezí 4 týdnů. V případě, že požadujete již na první konzultaci nejen diagnostiku, ale i podrobné nastavení jídelníčku, je možnost si domluvit konzultace dvě za sebou, ať máme na sebe dostatek časového prostoru nebo si domluvíme termín konzultace on-line, kdy z pohodlí domova vše dořešíme.

Kolik poradna stojí?​

Cena za jednu 25-ti minutovou konzultaci je 500Kč. Jedná se o osobní i on-line konzultace.

Jak vypadá a pracuje orgánový skener?

Kondiční orgánový skener je bioinformační přístroj, který v průběhu 1 minuty neinvazivního měření pomocí dvoupólové sondy získá informace z vašeho těla o:

 • Kondici jednotlivých orgánů
 • Vyváženosti hormonální soustavy
 • Obsahu minerálů a vitamínů v organismu
 • Obsahu tuku v těle
 • Stavu krevního oběhu, mineralizace kostí
 • Obsahu těžkých kovů a toxinů
 • Celkovém složení těla (množství břišního tuku, vody a svalu v těle)
 • Co je Irisdiagnostika?

  Je to skvělá diagnostická metoda, která podle toho, co vidíme v panence, duhovce a bělmu oka nás vede k nalezení příčin nemocí. Oči jsou zázračné orgány, které nám nejen dovolují pozorovat svět kolem nás, ale slouží také jako mapy ke každému orgánu, žláze a systému v našem těle.

  Jak se mám na osobní konzultaci objednat?

  Využijte on-line rezervace v místě a termínu, které Vám nejlépe vyhovuje.

  Nebo osobně přímo v místě konání poradny.

  Při objednání je nutno zaplatit zálohu 200Kč, při on-line objednání platební kartou, nebo složením v hotovosti v místě poradny.

  Doplatek ceny poradny se hradí po skončení poradny v hotovosti.

  Jak se mám na on-line konzultaci objednat?

  Kontaktujte mě na mail barbora.harvisova@serafinbyliny.cz, do předmětu napište ON-LINE konzultace, a uveďte své telefonní číslo. Já se s vámi následně spojím a domluvíme si přesný čas.

  On-line konzultace jsou vhodné pro klienty, kteří již prošli osobní diagnostikou, nebo chtějí podrobněji řešit výživová, pohybová či relaxační doporučení.

  „Neexistují univerzální návody. Vždy je nutné respektovat lidskou jedinečnost. Změřte si své zdraví.“

  Těším se na vás, Barbora