Základní energetické techniky pro zdraví a vitalitu.

Vnímat energii a pracovat s ní patří (patřilo) mezi základní schopnosti člověka. S touto dovedností se rodíme dodnes, jen v čase našeho vývoje okolo 2-ho roku věku tato schopnost zaniká. To ale neznamená, že to takto musí být. Existuje spousta z nás, kteří umí i dnes vidět, či vnímat jemnou energii, jen v prostředí, kde se tato věda neučí a nepodporuje se citlivost a vnímavost k ní snižuje a signálům těla nerozumíme.

Naštěstí je možné naučit se vědomě pracovat s tělesnou energií i v případě, kdy tuto schopnost nemáme přirozeně vypěstovanou. Jednou z předních osobností energetické medicíny je Donna Eden, která již více než 30let učí lidi, jak porozumět tělu jako energetickému systému, rozpoznat bolesti a trápení coby signály energetické nerovnováhy a získat zpět přirozeně léčivé schopnosti. Své poznatky a základy této práce uvedla v knize Energetická medicína a Energetická medicína pro ženy, které Vám mohou být na cestě za poznáním svého vlastního těla velkým přínosem.

Další z možných inspirací Vám může být v dnešní době Prune Harris, která sestavila velmi účinné speciální ošetření při Covid 19 díky tomu, že ho sama prodělala a mohla v přímém přenosu svého těla sledovat, co se v těle při infekci děje a jak reagují plíce, orgány spojené s imunitním systémem. Cvičení je doporučováno při prevenci jednou nebo 2x denně, jste-li už nakažení, pak několikrát denně. Více se můžete dozvědět na www.pruneharris.com nebo www.andreahomolova.com.

Denní energetická sestava dle Donny Eden v podání Prune Harris:

Cvičení, které Prune doporučuje jako úplně nejdůležitější při prevenci i při infekci covid 19 – posiluje imunitu a odolnost a sílu plic

Další cviky pro posílení plic a imunity v období infekce koronavirem

Při tomto cvičení uvolňujete léčivé síly z nejhlubších úrovní svého energetického jádra.

Energetická medicína mi dává sílu, na kterou se mohu spolehnout. Přeji vám, ať její kouzlo objevíte také.

Krásný den Barbora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *