Očista žlučníku karlovarskou solí.

Zdravá játra a žlučník bez kamenů je základem dobrého metabolismu. V následujícím článku vám krok po kroku prozradíme, jak se zbavit nečistost ve žlučníku a žlučových kamenů. Očistu sestavil lázeňský lékař doktor Beran, je zcela bezpečná a velmi účinná. Nechte se inspirovat lázeňskými procedurami a léčivou vodou z Karlových Varů.

Na očistnou kúru budete potřebovat:

Očistná kúra – den první

Vstaneme v 5 hodin, vypijeme  karlovarskou sůl, tj. 3 kávové lžičky rozmíchané ve ¼ litru studené vody a udržujeme pohyb. Posnídáme Caro nebo čaj a suchý rohlík.

V poledne si opět vezmeme 3 kávové lžičky karlovarské soli rozmíchané ve ¼ litru studené vody a totéž co k snídani nebo větší množství nesolené, neslazené a nemaštěné kaše z hrubé krupice.

Ve 13.45 ulehneme do tepla a ve 14.00 hodin přiložíme první teplý obklad z květů heřmánku ve dvou řídkých plátěných sáčcích. Obklady se střídají po deseti minutách a ohřívají se na pařáku. Sáčky jsou velikosti 20 x 50 cm naplněné heřmánkem. Přikládají se na pravou stranu do krajiny jaterní tak, aby zasáhly pod pravým bokem i část zad. Obklady přikládáme asi 2 hodiny.

Odpoledne pijeme pouze čerstvé šťávy nebo vodu.

Očistná kúra – den druhý

Vstaneme opět v 5 hodin a opakujeme to, co první den.

Před 12. hodinou sníme opět větší množství kaše z hrubé krupice (nesolit, nemastit, nesladit). V kašovité stolici začínají vycházet kamínky.

Ve 13.45 opět ulehneme do tepla a ve 14.00 hodin začneme dávat obklady z namletého lněného semínka uvařeného v mléce na hustou kaši, jejíž hustota se udržuje přiléváním mléka. Horká kaše se dává do sáčků a v nich se ohřívá na pařáku. Obklady se střídají po dvaceti minutách a přikládají se proti žlučníku zepředu a ležíme stále na pravém boku.

Obklady končí v 17.00 hodin. Potom vypijeme 1/3 z připraveného oleje a zůstáváme v klidu ležet na pravém boku bez mluvení a pohybu. Další třetina oleje se vypije v 17.30 a zbytek v 18.00 hodin. Pokud máte potíže s pitím oleje, můžete k tomu olizovat citron jako ochranu proti zvracení.

Potom je potřeba podložit si nohy tak, aby byly výš než hlava a stále ležíme na pravém boku v klidu bez mluvení alespoň 1 hodinu. V této době odchází kamínky bezbolestně do střev. Nesmí se jíst, pít, kouřit, nejlépe je usnout.

Očistná kúra – den třetí

Vstaneme v 5.00 hodin, déle neležíme, vezmeme si 3 kávové lžičky karlovarské soli rozmíchané ve ¼ litru studené vody. Žlučové kamínky vycházejí z těla ven mezi 5. a 9. hodinou. Jsou měkké, zelené barvy, potažené zelenou blankou. V průběhu léčby nevycházíme ven, používáme kbelík a vodu, aby mohla být stolice oddělena. Kamínky většinou plavou na povrchu, protože jsou nasáklé olejem. Pokud se stolice nedostaví, je nutno použít klystýr.

Po vyjití kamínků z těla je možno pít a jíst vše bez omezení. 

Očistná kúra se může za rok opakovat.

Před nasazením této očistné kúry doporučujeme 10 – 14 dní pít bylinný čaj Čistý žlučník a k tomu užívat tinkturu z pupenů Ostropestřec.

Krásný den Barbora

Zdroj: www.serafinbyliny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *