O mně

Učím Čechy starat se o zdraví bylinami, pohybem a stravou dle holistických zásad.

Jsem vystudovaná Ing. ekonomie, a od ukončení školy jsem se pohybovala v oblastech prodeje potravin, výzkumu trhu spotřebitelů a v neposlední řadě v oblasti výroby, prodeje a marketingové podpory doplňků stravy a léčiv. Tato cesta mě postupně vedla a tvarovala do současné podoby a velmi striktně u mě vymezila hranice svobody a zájmu rozhodovat o svém zdraví a zdraví mé rodiny v podobě přirozené holistické výživy a bylinné léčby.

V roce 2014 jsem definitivně opustila prostředí korporací, a vydala se, s vědomím co nechci, tvořit svůj pracovní svět na volné noze. Studovala jsem u našich předních terapeutů- Mgr. Martina Jelínka a Ivana Macha výživu, u Anety Benediktové bylinnou léčbu. Tím to však nekončí. Každodenní práce s Vámi, mými klienty, mi dává pořád nové a nové otázky a jejich odpovědi hledám samostudiem z odborné literatury např. Eduarda Tomáše, Eckharta Tolleho, Marie Treben, Jiřího Janči či Ruediger Dahlke a mnoha jiných velkých učitelů naši doby.

Důkazem, že jsem na dobré cestě je především trvalé vlastní zdraví a zdraví mé nejbližší rodiny, která se každým rokem rozšiřuje o desítky možná i stovky věrných klientů.

Miluji lidi, přírodu, hory, vaření, cvičení 5-ti tibeťanů a chvíle, kdy můžu být v tichu sama se sebou a hledat odpovědi na své otázky.

Vítám vás v mém světě

Největší motivací v mé práci je, když mí klienti mají své ZDRAVÍ POD KONTROLOU.

Pracuji vždy s láskou, pochopením klienta, ale i s určitou mírou přísností a disciplíny vedoucí klienta k jádru svých potíží.

S láskou a úctou Barbora