Kam kráčíš Ženo?

Praktický dvoudenní seminář pro ženy. České Budějovice – Andělská Apatyka Serafin.

Položily jste si někdy podobnou otázku?

Znáte směr svého života nebo se jen dne za dnem snažíte zvládnout všechny povinnosti a na život samotný vám už nezbývá čas ani energie.

Hlavním cílem semináře je ukotvení života ve svém srdci a obnova energie pro fyzické tělo. Naučím Vás jednoduché techniky práce na sobě, které by měla znát a v každodenní praxi užívat každá uvědomělá žena. Nechte se vést.

Seminářem vás provede: BARBORA HARVIŠOVÁ – holistická bylinná a výživová poradkyně Serafin, Lektorka uvolňovacích technik a meditací, muzikoterapeut.

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení***oběd sobota- vegetariánská strava ***pitný bylinný režim Serafin, *** zázemí v prostorech Andělské Apatyky Serafin pod vedením Veroniky Švábové.
Počet míst 10 motivovaných žen.

Přihlásit se můžete na https://barboraharvisova.cz/kurzy-a-pobyty/, nebo na prodejně Andělské Apatyky České Budějovice. O účasti rozhoduje přihlášení a zaplacení zálohy pobytu v hodnotě 600,- na účet 3803421339/0800. Zbývající částka bude hrazena v hotovosti na místě.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi...

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Chcete se přihlásit na můj kurz?

Vyplňte prosím následující formulář a odešlete ho. Přihlášku na kurz potvrdím e-mailem, ve kterém Vám pošlu bližší informace.